Search

3 הגורמים לבעיה הרפואית של אין אונות

יש לא מעט גורמים שמובילים לבעיה הרפואית המוכרת שמאובחנת בקרב גברים רבים – אין אונות. במדריך זה נרחיב אודות 3 הגורמים הנפוצים ביותר, כדי להעלות את המודעות לעניין ולאפשר למי שסובלים ממנה לקבל טיפ חשוב שיקל על המבוכה וחוסר האונים. הישארו כאן ותצאו עם תחושה טובה.

 

אין אונות – ההגדרה הרפואית

בשפה הרפואית נהוג לקרוא לאין אונות כ"אימפוטנציה". זוהי הפרעה שבאה לידי ביטוי בתפקוד המיני של גברים רבים. מי שסבלו מהמצב בעבר, יוכלו להעיד שזו פוגעת באופן משמעותי באיכות החיים ובביטחון העצמי. אין האונות באה לידי ביטוי במצבים שבהם הפין אינו מגיע ל"זקפה", כך שלא מתאפשר להגיע לחדירה מלאה במהלך קיום יחסי מין. כעת, אתם מכירים את ההגדרה, כך שנותר לכם לגלות מהם הגורמים שמעודדים את הופעתה.

אין אונות – ההגדרה הרפואית

התמודדות עם דיכאון וחרדה

הגורם הבולט ביותר שגורם לגברים רבים להתעניין בהליך של הגדלת איבר המין בעקבות אין אונות הוא דיכאון וחרדה. נסביר שיש מי שחווים דיכאון בגלל שהם לא מצליחים לספק את בת הזוג שלהם. מי שחווים קושי נפשי, עשויים לגלות שהם יסבלו גם מליבידו נמוך שיוביל לא פעם לאין אונות.

במצב שכזה, מומלץ קודם כל ללכת לטיפול פסיכולוגי, שיפחית את העומס שקיים על הנפש, כדי שניתן יהיה להתמודד עם מצבי הרוח המשתנים ולאחר מכן לבדוק את הצורך בטיפול להגדלת איבר המין.

 

בעיה פיזיולוגית

הגורם ה – 2 שמוביל לא פעם להתמודדות עם אין אונות נוגע להתמודדות פיזיולוגיות שונות, למשל:

  • סכרת
  • בעיות הורמונליות
  • ניתוחים שבוצעו באזור הבטן ועוד

נדגיש שיש טיפול לאין אונות עבור מי שאובחנו כסובלים ממנה בעקבות גורמים אלה. הזרקה של חומר ייעודי לפין נחשבת לטיפול הטוב ביותר שמוביל לתוצאה מידית. מדובר בהליך פשוט למדי שמוביל להזרמה מהירה של הדם באזור הפין, כך שבעיית אין האונות יכולה להיפתר בן רגע.

בעיה פיזיולוגית

תזונה לקויה או לא מאוזנת

תופתעו אולי לשמוע שיש לא מעט אנשים שסובלים מבעיית אין אונות בעקבות תזונה לקויה. מי שצורכים "ג'אנק פוד" על בסיס יום יומי או מי שאוכלים אוכל בריא, אך לא מקפידים על ארוחות מסודרות, עלולים לגלות "איתותים" מצד הגוף שירמוז להם שהגיע הזמן לשנות את התפריט.

במצב שכזה ניתן לפנות למומחה בתחום או לבצע את ההליך שהוצג לעיל (הגדלת איבר המין) שמאפשר לעקוף את השינויים המורכבים ומוביל בקלות לתוצאה הרצויה – תפקוד מלא של איבר המין.

 

השורה התחתונה

עד כאן 3 הגורמים שמובילם לבעיית האין אונות שהפכה לנפוצה בישראל. עכשיו אתם יודעים ממה היא נובעת ואיך ניתן לטפל בה באופן הטוב והמהיר ביותר, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפים שהוצגו במהלך המאמר וליהנות מחיי מין בריאים ומהנים.

3 הגורמים לבעיה הרפואית של אין אונות

אולי יעניין אותך

קונספט של לוח בקרה היי-טק
מה צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק?

תעשיית ההייטק הישראלית נחשבת לאחת המובילות בעולם, והיא מהווה מנוע צמיחה משמעותי לכלכלה המקומית. רבים חולמים להשתלב בתעשייה זו, ליהנות מתנאי העבודה הנדיבים ומההזדמנויות המקצועיות

קראו עוד »
איך לפתוח קרן פנסיה ועל מה חובה לשים דגש
איך לפתוח קרן פנסיה ועל מה חובה לשים דגש

עם העלייה בתוחלת החיים, חיסכון פנסיוני הופך לנדבך חשוב בתכנון הפרישה שלנו. קרן פנסיה היא אחת האפשרויות המרכזיות לחיסכון לגיל הפרישה, והיא מציעה יתרונות רבים כמו מיסוי נמוך, תשואות פוטנציאליות גבוהות והכנסה מובטחת לכל החיים. אם אתם מתלבטים כיצד לפתוח קרן פנסיה ועל מה חשוב לשים דגש, מאמר זה ינחה אתכם בתהליך.   מהי קרן פנסיה? קרן פנסיה היא למעשה מסלול חיסכון פנסיוני שבו אתם מפקידים כספים באופן קבוע לאורך שנות העבודה שלכם. הכספים מנוהלים על ידי חברה מתמחה, שמשקיעה אותם בהשקעות שונות כגון אגרות חוב, מניות, נדל"ן ועוד. מטרת קרן הפנסיה היא לצבור הון עד לגיל הפרישה, ואז להמיר אותו לקצבה חודשית שתשולם לכם לכל החיים.   יתרונות עיקריים אחד היתרונות המרכזיים של קרן פנסיה הוא המיסוי הנמוך יחסית. הכספים שאתם משקיעים בקרן פנסיה זוכים להטבות מס משמעותיות,

קראו עוד »