חיפוש

3 אטרקציות מקוריות למסיבת רווקים

מסיבת רווקים נחשבת למסיבה שמצריכה חשיבה מחוץ לקופסא. שכן, מדובר באירוע שבו כל הנוכחים צריכים להיות באנרגיות שיא וליהנות מכל רגע. כדי שתוכלו להביא את מסיבת הרווקים שאתם מקיימים לסטנדרט הגבוה ביותר, אתם צריכים להכיר את האטרקציות המקוריות ביותר. בשורות הבאות נציין בפניכם 3 אטרקציות כאלו. כך שתצטרכו פשוט לבחור את המתאימות ביותר עבורכם.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנחנו כותבים לאחר שנכחנו במסיבת רווקים משעממת ביותר. כזו שבמהלכה, כל האורחים פשוט ישבו, שתו יין וויסקי בזמן שהם יושבים על הדשא ומשחקים במשחקי חברה. אם לומר את האמת, היינו בטוחים שהגענו ליום הולדת של ילד בן 9. הבנו שאנחנו צריכים לכתוב בנושא הזה מדריך שיאפשר לכל אחד לדעת מהן האטרקציות המקוריות שיאפשרו להרים את מסיבת הרווקים. הדבר נעשה במטרה להפחית את הסיכוי שמסיבות רווקים כמו זו שהיינו בה, פשוט לא יקרו לעולם.

 

אטרקציה מקורית מספר 1 למסיבת רווקים – הזמנה של מופע חשפנות

אי אפשר לדבר על מסיבת רווקים ולא לציין את האפשרות להזמין חשפניות לתל אביב. אתם אולי תוהים "למה דווקא לתל אביב?" ובכן. בחרנו לציין הזמנה של חשפניות לעיר שלא נחה, פשוט בגלל שמרבית מסיבות הרווקים השוות ביותר מתקיימות בה. אך ראוי לציין שאתם יכולים להזמין מופע חשפנות גם לערים אחרות, כמו למשל:

  • ראשון לציון
  • רחובות
  • פתח תקווה וכו'

 

אטרקציה מקורית מספר 2 למסיבת רווקים  – הזמנת מתנפחים

יכול להיות שאתם משפשפים את העיניים ומנסים לקרוא שוב את הכותרת שנכתבה מעל הפסקה הנוכחית. אם כך, אתם יכולים להפסיק. קראתם נכון – אנחנו מציעים לכם להשכיר מתנפחים. ממש כמו אלו שהיו פעם במסיבות בריכה כשהיינו ילדים. הזמנה של מתנפחים למסיבת רווקים שיש בה אלכוהול תאפשר לכל הנוכחים להשתטות, ליהנות ולחזור להיות ילדים. תאמינו לנו, מניסיון, מדובר בבחירה מקורית שתקפיץ לכם את האירוע.

 

אטרקציה מקורית מספר 3 למסיבת רווקים – הזמנת אמן אורח

אם אתם מתכננים לערוך מסיבת רווקים ארוכה, כזו שנמשכת יותר מערב אחד, אתם צריכים להזמין אטרקציות שיעבירו לכם את הזמן בטוב ויאפשרו לכם לדבר עליהן בהמשך. במצב שכזה, אתם צריכים להזמין אמן אורח. האמן האורח יכול להיות אחד מהאומנים הבאים:

  • אומן חושים
  • פסל (שיעביר לכם סדנת פיסול בעירום למשל)
  • זמר

כך יתאפשר לכם להעביר בכיף שעתיים ויותר. אם לא די בכך, אתם גם תצאו ממסיבת הרווקים עם ערך מוסף והרבה חוויות מיוחדות לחיים.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

עד כאן המדריך שציין בפניכם את 3 האטרקציות המקוריות ביותר שאתם חייבים להזמין למסיבת רווקים. כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, נותר לכם רק לבחור את האטרקציות שמתאימות למסיבה שלכם. לנו נותר לאחל לכם שתבחרו נכון ותקיימו מסיבה בלתי נשכחת.

מתנפח

אולי יעניין אותך