על התפתחויות בתחום רפואת הסרטן וכמה זה יעלה לנו

ברחבי העולם כמו גם בישראל ישנן התפתחויות משמעותיות ביותר במחקר ופיתוח של תרופות והליכים רפואיים אשר יכולים לעכב באופן משמעותי את התפתחות המחלה. יחד עם זאת, מדובר בטיפולים יקרים אשר עלותם נאמדת לעיתים גם בעשרות אלפי שקלים.

רפואת הסרטן – עולם מרתק ודינאמי אשר מתפתח ללא הרף

הסרטן נחשב למחלה הקטלנית ביותר היום בעולם המערבי, והיא גורמת למותם של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כמו גם בישראל. למעשה, מדובר בגורם התמותה מספר אחד, ועל כן חוקרים רבים מנסים לעשות כמיטב יכולתם בכדי להילחם במחלה ולמצוא פתרונות אשר יעכבו את התפתחות המחלה, ולעיתים אף יעלימו אותה לחלוטין. על אף כי גם בשנת 2019 עדיין אין תרופה למחלה, חלו התפתחויות משמעותיות ביותר אשר מעניקות לתקווה לחולים רבים, וזאת לאור פיתוחים יוצאי דופן של נוגדנים כנגד המחלה, כמו גם תגליות של היווצרות המחלה וכתוצאה מכך דרכי פעולה להשמדה על המחלה.

אישה חולה

עלויות אסטרונומיות בטיפולים ניסיוניים ברחבי העולם ברפואת הסרטן

כאמור, לאור התפתחויות טכנולוגיות ורפואיות מתקיימים ברחבי העולם כמו גם בישראל עשרות ניסויים קלינים בתרופות חדשניות, אולם מדובר בטיפולים אשר עלותם נאמדת בעשרות אלפי דולרים, ולעיתים אף יותר. למעשה, לאור העובדה כי מדובר בטיפולים חדשנים אשר יעילותם עדיין לא הוכחה באופן מדעי, הטיפולים הללו אינם מוגדרים בתוך סל התרופות ועל כן אנו שומעים לא מעט בתקשורת אודות מקרים בהם אזרחים מבקשים עזרה במימון המונים לצורך טיסה לארה"ב או לאירופה, לצורך הליך רפואי הקשור בסרטן. מדובר בסכומים אשר אינם מוכרים לציבור הישראלי, והם יכולים להאמיר גם במקרים מסוימים למיליון דולר, זאת לאור העובדה כי שהייה בחו"ל לצורך טיפול רפואי מצריכה גם שהות בבית חולים, כמו גם הוצאות נוספות. על כן, העלויות עצמן עלולות להכביד מאוד על משק הבית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ברכישה של ביטוח בריאות מורחב ומקיף ניתן לקבל מימון מלא או חלקי של הטיפולים הללו, וזאת בתנאי כי אכן רכשתם ביטוח בריאות מורחב בו יש כיסוי למחלות קשות.

רכישה של ביטוח בריאות בהתאמה אישית באמצעות חברת  ביטוחי בריאות אבנר

לאור העובד הכי הסרטן היא מחלה קטלנית אשר יכולה לתקוף בכל גיל, ישנה חשיבות רבה לרכישה של פוליסת בריאות אשר כוללת בתוכה את נושא המחלות הקשות, כמו גם סל תרופות מורחב, וזאת לאור העובדה כי יש לא מעט תרופות אשר נמצאו כאפקטיביות לטיפול בסרטן, אולם הן אינן כלולות בסל הבריאות הישראלי. על כן, אנו מזמינים אתכם לפנות לחברת ביטוחי בריאות אבנר ולקבל באופן מידי הצעות מחיר אטרקטיביות בעבור רכישה של ביטוח בריאות בעבורכם, כמו גם בעבור בני המשפחה. למידע נוסף, היכנסו לאתר בכתובת https://www.avner.org.il

אני רוצה לחסוך כסף

מעוניין לחסוך אלפי שקלים בשנה באופן קל ופשוט? להלן כל הפרטים.

כפל ביטוחי – הוצאה מיותרת של אלפי שקלים בשנה

במדינת ישראל ישנם אלפי ישראלים אשר מחזיקים בכפל ביטוחי. למעשה, כפל ביטוחי מהווה את אחת הבעיות המשמעותיות ביותר כיום בעולם הפיננסים, וזאת לאור העובדה כי מדי שנה מקבלות חברות הביטוח מיליארדי שקלים מהציבור, זאת כחלק מאי ידיעה של רבים בציבור כי יש ברשותם ביטוח עליו הם משלמים,מבלי שהם יודעים. הסיבות לכפל הביטוחי רבות, אולם כיום אנו עומדים בפני מהפכה של ממש, וכל זאת בזכות הפלטפורמה של הר הביטוח.

מגדלים של כסף

מהו הר הביטוח?

הר הביטוח הוא אתר אינטרנטי אשר מנוהל ע"י קובי ארנפלד, סוכן ביטוח ובשיתוף בית ההשקעות הגדול ביותר בישראל, מיטב דש. באמצעות האתר תוכלו לקבל בקלות ובמהירות מידע קונקרטי לגבי הפוליסות בהם אתם מחזיקים, והיכן, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את התמונה המדויקת בדיוק בנוגע למצבכם הפיננסי, כמו גם דו"ח מפורט ושקוף. בניגוד למיזם הר הביטוח של משרד האוצר, צוות המומחים של האתר יאתר בעבורכם את הפוליסות הטובות ביותר בעבורכם, וזאת על מנת שתוכלו לעשות סדר וכן לבטל את הכפל הביטוחי, אשר בעבורו אתם משלמים אלפי שקלים מדי שנה. מאז החלה לפעול האתר עשרות אלפי ישראלים חסכו אלפי שקלים על ביטוח, וזאת לאור העובדה כי באמצעות האתר ניתן לבצע בדיקה מדוקדקת של כל התוכניות הביטוחיות, בכדי לשים סוף לתשלומים מיותרים ולקבל את התמונה המדויקת ביותר אשר תציב אתכם ואת בני המשפחה בדרך חדשה, טובה ובעלת התנהלות כלכלית נבונה ומותאמת בדיוק בעבורכם.

כיצד מתבצע התהליך?

על מנת להתחיל בתהליך כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר בכתובת https://harhabituach.co.il להשאיר פרטים ולאחר מכן נציג מטעם האתר ישוב אליכם. לאחר קבלת פרטי זיהוי אשר נשמרים בדיסקרטיות מלאה,תקבלו תוך זמן קצר דו"ח מפורט אודות הביטוחים אשר יש ברשותכם, ובאילו חברות ביטוח. בשלב הבא בעל רישיון לתחום הביטוח ומומחה לתחום אשר הוא אובייקטיבי לחלוטין יבצע ניתוח של הדו"ח ולאחר המעבר עליו תוכלו לקבל המלצות קונקרטיות לגבי מוצרי הביטוח להם אתם זקוקים,והיכן תשלמו את הסכום הנמוך ביותר, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את החלופות הטובות ביותר בעבורכם ובעלות האטרקטיבית ביותר אשר תואמת באופן מדויק לצרכים וכן לרקע הבריאותי.

הר הביטוח – האתר שיחזיר לך את הכסף שמגיע לך

כאמור, מאז החל לפעול האתר אלפי ישראלים כבר מימשו את זכאותם וגילו כי הם משלמים מאות ולעיתים גם אלפי שקלים בעבור מוצרים שהם אינם משתמשים בהם. על כן, מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס ואנו מזמינים אתכם להיכנס עוד היום לאתר ולהתחיל בתהליך,וזאת על מנת שתוכלו לצאת לדרך חדשה וכלכלית אשר היא שקופה וברורה, כמו גם חסכונית.