חיפוש

קמפינג למתקדמים – רשימת הציוד המומלצת!

יוצאים לקמפינג עם המשפחה או החברים? מומלץ להכין רשימת ציוד כדי שלא תיתקלו באלמנטים חסרים.

המאמר יפרט את רשימת הציוד המומלצת לקמפינג.

 

מה צריך לקחת בשביל השינה?

קמפינג בשטח ללילה או יותר מחייב הכנה מוקדמת של ציוד בעיקר לשינה. ראשית יש לדאוג לאוהל חזק ויציב, קל להתקנה ולפירוק. מטיילים שאינם לנים במקום אחד ונעים ממקום למקום יהיו חייבים אוהל שניתן להתקין ולפרק מהר וללא מאמץ. את האוהל בוחרים על פי מספר האנשים המתכוננים ללון בו. ישנם אוהלים מכל הצורות, הסוגים והגדלים אך יש לשים דגש גם על האיכות שלהם. הרי לא תרצו שבאמצע הלילה האוהל יקרוס… בחרו באוהל מרווח עם או בלי חלונות על פי הצרכים שלכם והעיקר שיהיה מאסיבי ועמיד למזג אוויר קיצוני ולרוחות. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://www.idanvip.co.il. בנוסף, תצטרכו גם מזרן מתנפח או מזרנים צבאיים כדי לרכך את השינה בשטח. במידה ואין לכם תקציב למזרן גם שקי שינה יספיקו. אל תשכחו לקחת כריות, שמיכות ומצעים כדי שהשינה תהיה נעימה.

 

ציוד הכרחי לערב

כאשר יוצאים לקמפינג צריך לקחת ציוד שיאפשר לכם להתנהל בשטח בשעות החשיכה. בין אם מדובר בפנס חזק או בפרוז'קטור, תאורה היא דבר חשוב על מנת לראות מה קורה בסביבתכם. על מנת להפעיל את התאורה תצטרכו גם גנרטור בעל הספק חשמלי מתאים. בנוסף, כיסאות מתקפלים לישיבה באזור הקמפינג בערב יאפשרו לכם ישיבה נוחה ונעימה. אם אתם יוצאים לקמפינג בימים חמים גם מאוורר או מצנן יהיו יעילים על מנת לקרר את האוויר לצד האוהל או בתוכו. בימים קרירים יותר מומלץ לקחת לבוש חם וגרביים לשעות הערב. ישנן משפחות שאף מצטיידות במערכת הגברה ורמקולים או בידורית על מנת לשמוע מוסיקה בשעות הערב או לארגן ערב קריוקי עם החברים.

 

ציוד רחצה לקמפינג

ישנם מקומות מורשים להקמת קמפינג בהם יש מקלחות מסודרות. בשטח עצמו במקומות ללא מקלחות ניתן להתקין על הרכב מקלחון המחובר למיכל מים שיספק לכם את המקלחת הדרושה. בכל מקרה אל תשכחו לקחת מגבות, כלי רחצה, תמרוקים ובגדים להחלפה. כמובן שאם אתם מקימים קמפינג לצד הנחל או הים חשוב להצטייד במגבות נוספות, בגדי ים, כובעים וכד'.

 

ציוד פנאי ואוכל לקמפינג

אם אינכם מטיילים במשך היום ממקום למקום ויש לכם זמן פנוי באזור הקמפינג מומלץ להצטייד באביזרי פנאי כמו: שמשיה או הצללה אחרת, כיסאות נוח, שולחן מתקפל, משחקי קופסא, שש-בש, ספר טוב, גלשנים, מזרני ים וכד'. מבחינת המזון ניתן לרכוש צידנית איכותית לשימור המזון עם קרחונים או לרכוש מקרר קטן לרכב. אל תשכחו את המנגל והפחמים ובמידה ואתם משתמשים במנגל גז נייד, גם בלון גז. כמו כן, הצטיידו בגזיה לבישול והכנת קפה, פינג'אן, כלי אוכל וכמובן אוכל טעים וחטיפים.

 

לינה בשטח

אולי יעניין אותך

למה צריך לשפר את ציון ה-BDI
למה צריך לשפר את ציון ה-BDI?

דירוג האשראי (BDI) שלנו הוא למעשה "ציון" המאפשר לבנקים, חברות אשראי וגופים נוספים לבחון את יכולת החזרת ההלוואות והאמינות הפיננסית שלנו. BDI שלילי או חלש

קראו עוד »
זיהוי כפל ביטוחים
ליווי בזיהוי ביטוחים כפולים

ביטוחים כפולים מהווים תופעה נפוצה הגורמת לתשלום מיותר עבור כיסוי ביטוחי זהה. זיהוי ביטוחים כפולים וביטולם עשוי לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יפרט

קראו עוד »