חיפוש

סוגי הדברה שכל חברת הדברות מקצועית עושה

כל עוד אל ביתכם החליטו לפלוש מזיקים ולמרר את חייכם, כדאי לדעת שאסור לוותר להם. בעזרת שירותי הדברה של מדביר מוסמך, אתם תוכלו להשיב את הסדר והניקיון לביתכם. עכברים, חולדות, תיקנים ונמלי אש, בואו נדבר על הדברתם בהצלחה וביעילות רבה.

בין אם צריך לבצע הדברה נגד עכברים, חולדות או תיקנים ושאר המזיקים, צריך לעשות זאת בצורה מקצועית. בסופו של דבר, אף אחד מאיתנו לא מעוניין לחלוק את הבית שלו או שלה עם מזיקים מכל הסוגים. בעוד שישנם מזיקים אשר מכרסמים רהיטים, ישנם גם מזיקים שעשויים להיות מסוכנים לבני האדם ולבעלי החיים וחיות המחמד.

 

אילו מזיקים עשויים להיות מסוכנים לחיו מחמד ואנשים?

למשל, עכבישים מסוגים שונים. הידעתם כי בארץ ישנה טרנטולה נפוצה אשר נקראת פרוונית? נדבר עליה בקצרה, אחר כך על סוגי הדברות בשיטות שונות, כולל הדברות מסעדה והדברות בתי קפה, הדברות ביתיות ועוד. המידע הבא בחסות צוות המומחים של קסם הדברות עם אחריות בכל הארץ.

מכירים את הפרוונית? הפרוונית, כמו מזיקים אחרים, היא חיה שעשויה להיות מסוכנת במידה מסוימת לחיות מחמד ואנשים. אם נתקלתם בעכביש ענק בביתכם, הגיע הזמן להיווכח כי בישראל חי לו עכביש מסוג טרנטולה. בניגוד לעכבישים אחרים, הטרנטולה היא ארסית במידה מסוימת. אם נתקלתם בה, לא להתקרב ולהזמין שירותי הדברה מקצועית.

 

שיטות הדברה שחובה להכיר ב-2021

לאחר שהבנו כי בארץ יש גם חיות שעשויות להיות מסוכנות, בואו נדבר על שיטות הדברה של מדביר מוסמך. מדבירים מורשים מבצעים הדברה ביתית, כמו גם הדברות לעסקים. אם מדובר בעסקים שבתחום המזון המהיר והמסעדנות, חשוב לבצע הדברה מסויה מן העין.

הדברה סמויה מהעין היא שיטת הדברה שמיועדת בעיקר לבתי קפה ומסעדות, עסקים ומקומות אשר עובדים אל מול קהל. ההדברה הסמויה עובדת בצורה הבאה: בבית העסק מפוזרים קוביות ג'לי שנראות ממש טעימות עבור מזיקים. הקוביות האלו הן רעל לכל דבר שנחשב פיתיון מוצלח מאוד.

 

כיצד עובדת הדברה סמויה למסעדות ובתי קפה?

לאחר שהמזיקים נתקלים בקוביות הג'לי של ההדברה הסמויה, הם חוגגים בכך שהם גוררים את הקובייה אל הקן שלהם. במושבה שלהם כולם מבסוטים ונוגסים בקוביית הג'לי, מה שלמעשה מדביק את כל המושבה בנגיף. אמנם לא קורונה, אבל נגיף רעיל במיוחד גם כן. וזוהי בעצם ההדברה הסמויה מן העין.

מעבר להדברה סמויה מהעין, חברת הדברות גם תבצע הרחקת לטאות, הרחקת יונים, לכידת נחשים, פינוי פגרים וחיטוי, הדברת חולדות ועוד. בשורה התחתונה, כל עוד אתם נאלצים להתמודד עם מזיקים מסוג כזה או אחר, אתם תוכלו להיעזר בחברת ההדברות בכדי לסיים עם המאורע הלא מבורך הזה. אם אתם צריכים שירותי הדברה, אנחנו ממליצים לפנות אל חברת קסם הדברות בכל הארץ עם אחריות.

כלי הדברה

 

אולי יעניין אותך