חיפוש

מה להכין לקראת מעבר דירה

מעבר דירה הוא פרויקט שעשוי להיות מורכב ממש, אבל בעזרת הסיוע הנכון אתם תוכלו לצלוח אותו בקלות. אנחנו מדברים למשל על סיוע של שירות אריזה ופריקה של ציוד, ריהוט וכלי בית.

לרוב, חברות הובלה יספקו לכם את השירות הזה של אריזת ציוד. יחד עם זאת, יש גם כמה טיפים שאפשר לקחת אתכם כדי לקדם את המעבר בכוחות עצמכם.

מתכננים מעבר דירה בקרוב? בעוד שאתם יכולים להיעזר בחברת הובלות בכדי לארוז את הציוד, אתם גם יכולים לעשות זאת לבד ובהצלחה רבה. כל מה שאתם צריכים זה סובלנות, חבילת פצפצים ונייר דבק.

לא יזיקו גם זוג מספריים. העבודה היא הרבה יותר קלה ממה שנדמה לנו, גם אם יש לכם ציוד רב אשר מצריך עיטוף ומיגון. בשלב הראשון, יהיה כדאי לחשב מראש את גודל חבילת הפציצים שצריך לרכוש. לידע כללי, פצפצי נמכרים לפי מטרים.

 

טיפים לאריזה של ציוד וריהוט לפני מעבר דירה

בבואכם לארוז או למגן את הציוד שלכם לפני המעבר, חשוב לקחת בחשבון את כמות הציוד והרהיטים. אל תמצאו את עצמכם עם מחסור של פצפצים במהלך האריזה, זה סתם יסרבל אתכם ויצריך רכישה מחודשת של עטיפת המיגון המפצפץ.

המלצה כללית: כדאי לעטוף את הציוד בשכבה אחת בלבד של נייר פצפצים. נכון, זה מפתה לעטוף בעוד שכבה ועוד שכבה מתוך כוונה להגן יותר טוב על הציוד.

יחד עם זאת, שכבות מרובות של נייר פצפצים יובילו לכך שההדבקה לא תחזיק מעמד. אם אתם בכל זאת רוצים להשתמש ביותר מאשר שכבה אחת של פצפצים, אפשרי להשתמש במקביל בנייר דבק חזק מאוד. ככה תוכלו למגן ולהדביק נכון.

 

קצרים בזמן? תנו למובילים לארוז עבורכם את הריהוט והציוד

אם אתם קצרים בזמן, אתם יכולים להסתייע בשירותי חברת הובלות. חברת הובלות תגיע אליכם לפני המעבר, תמגן ותעטוף את כל הציוד שלכם. יחד עם זאת, תהיה לכם גם את האופציה של אחסון הציוד עד שעת המעבר.

חלק מחברות ההובלה מחזיקות גם שטחי אחסנת רהיטים, ככה שתוכלו להיעזר גם בכך. טיפ מאיתנו, תמיד כדאי להקפיד על מחסני אחסון ציוד אטומים ועשויים מבטון.

אלו המחסנים היחידים שניתן לשמור בהם את הציוד ושלא ייגרם לו נזק בטווח הארוך. צריכים סיוע בהובלה? כאן https://sopick.co.il תוכלו לקבל מידע נוסף.

 

בחירת חברת ההובלה הנכונה לאריזת הציוד

בין אם אתם צריכים חברת הובלה או חברת אריזת ציוד, יהיה מומלץ תמיד לערוך מחקר שוק מקדים. תבדקו כמה עולה השירות, מי חברות ההובלה שמספקות אותו וכל מה שבין לבין.

ככה תוכלו להוזיל את העלויות על השירות של אריזת הציוד. אם תרצו, תוכלו גם לקבל אליכם את הצעות המחיר ופשוט לברור ביניהן. בקשו את הצעות המחיר מהמובילים, תערכו השוואה ביניהן וצאו לדרך.

קרטון במעבר דירה

אולי יעניין אותך