Search

מה הופך בית לחכם?

הבתים החכמים הפכו להיות לשם דבר בכל מקום. בימים האחרונים אנו מוצאים את עצמנו שומעים על הבית החכם בכל שיחה שאנחנו עורכים. שוחחנו עם חברים, מכרים וקולגות לאחרונה ואיכשהו, כל שיחה מגיעה בסופו של דבר לבית החכם.

עובדה זו גרמה לנו להבין כי רבים התוודעו לבית הזה לאחרונה ובחרו לשדרג את עצמם. ידיעה זו הובילה אותנו לכתוב סדרת מדריכים בנושא שהמדריך הנוכחי הוא חלק ממנה. הפעם, יצאנו לבדוק מה הופך בית לחכם. הישארו אתנו ונגלה יחד את כל המידע.

 

תכירו את הרקע לכתיבת מדריך זה

העוקבים הקבועים שלנו, אלה שקוראים את המדריכים שלנו באופן עקבי, יוכלו לומר לכם שהמדריך הנוכחי לא אמור היה לצאת לרשת. שכן, במדריך הקודם סיכמנו את הנושא וציינו כי זהו המדריך האחרון בסדרה שיעסוק בבתים חכמים (כך לפחות חשבנו). אבל האמת היא, שלאחר שסיכמנו את הנושא, קיבלנו תגובות כועסות מצד גולשים שביקשו לקבל מידע נוסף בנושא.

מדובר במעל ל – 50 תגובות שהובילו אותנו לכתוב 3 מדריכים נוספים בסדרה שיענו על שאלות נפוצות שקיבלנו מצד הגולשים. אם פניתם אלינו בנושא, תדעו שקיבלנו את הפנייה שלכם ויישמנו אותה. המדריך הנוכחי מוקדש לכל מי שביקשו פרטים. שכן, יצאנו לבדוק את המידע במיוחד עבורכם.

 

אז מה הופך בית לחכם?

יצרנו קשר עם אנשים שיש להם בית חכם וביקשנו לדעת מה הופך את הבית שלהם לחכם. לדבריהם, האפשרות לשלוט על כל מיני מערכות בבית היא זו שהופכת את הבית מ – "טיפש" ל – "חכם". ביקשנו לדעת מה בדיוק עומד מאחורי האמרה הזו והתברר לנו שיש מערכות שונות שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

מהן המערכות המדוברות?

המערכות שאתם יכולים לשלוט בהן מרחוק ברגע שיש לכם בית חכם הן אלה:

  • מערכת התאורה
  • מערכת האבטחה
  • מערכת המיזוג ועוד

הרי בבית טיפש אתם לא יכולים לשלוט בהדלקת הדוד שלכם או בכיבוי המזגן בזמן שאתם לא נמצאים בבית. כל האפשרויות הללו שייכות למי שיש לו בית חכם.

 

למה צריך בכלל בית חכם?

במדריכים הקודמים עסקנו בעיקר בטיפים בכל הנוגע למציאת חברות שמתעסקות בבניית בתים חכמים. הפעם רצינו לבדוק באופן מעמיק למה בכלל אתם צריכים בית חכם. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך אמרו שמדובר בבחירה שמשנה את החיים מקצה לקצה.

בית חכם מאפשר לשלוט בכל דבר. במקום למצוא את עצמכם רצים הביתה באמצע יום עבודה כי גיליתם שהשארתם את הדוד דלוק, אתם יכולים פשוט ללחוץ על כפתור ולכבות אותו. זו רק דוגמא קטנה. שכן, בית חכם מאפשר לכם פשוט לחיות הרבה יותר טוב.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הופך בית לחכם. כעת, כשיש לכם את המידע, נותר לכם רק להמתין למדריך הבא ולגלות פרטים נוספים שחשוב להכיר בנושא.

בית חכם

אולי יעניין אותך

קונספט של לוח בקרה היי-טק
מה צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק?

תעשיית ההייטק הישראלית נחשבת לאחת המובילות בעולם, והיא מהווה מנוע צמיחה משמעותי לכלכלה המקומית. רבים חולמים להשתלב בתעשייה זו, ליהנות מתנאי העבודה הנדיבים ומההזדמנויות המקצועיות

קראו עוד »
איך לפתוח קרן פנסיה ועל מה חובה לשים דגש
איך לפתוח קרן פנסיה ועל מה חובה לשים דגש

עם העלייה בתוחלת החיים, חיסכון פנסיוני הופך לנדבך חשוב בתכנון הפרישה שלנו. קרן פנסיה היא אחת האפשרויות המרכזיות לחיסכון לגיל הפרישה, והיא מציעה יתרונות רבים כמו מיסוי נמוך, תשואות פוטנציאליות גבוהות והכנסה מובטחת לכל החיים. אם אתם מתלבטים כיצד לפתוח קרן פנסיה ועל מה חשוב לשים דגש, מאמר זה ינחה אתכם בתהליך.   מהי קרן פנסיה? קרן פנסיה היא למעשה מסלול חיסכון פנסיוני שבו אתם מפקידים כספים באופן קבוע לאורך שנות העבודה שלכם. הכספים מנוהלים על ידי חברה מתמחה, שמשקיעה אותם בהשקעות שונות כגון אגרות חוב, מניות, נדל"ן ועוד. מטרת קרן הפנסיה היא לצבור הון עד לגיל הפרישה, ואז להמיר אותו לקצבה חודשית שתשולם לכם לכל החיים.   יתרונות עיקריים אחד היתרונות המרכזיים של קרן פנסיה הוא המיסוי הנמוך יחסית. הכספים שאתם משקיעים בקרן פנסיה זוכים להטבות מס משמעותיות,

קראו עוד »