חיפוש

כיצד מומלץ לתבוע קבלן שהפר חוזה

לקנות דירה מקבלן זה אומנם חלום של הרבה אנשים, אך מצד שני, כולנו יודעים שלא כל הקבלנים אמינים ורציניים. קרה לכם שהקבלן הפר חוזה? אתם מתלבטים מה תוכלו לעשות בנידון? אם כך, כדאי שתדעו שתמיד יש לכם אפשרות לתבוע אותו, ובהחלט כדאי לחשוב איך אתם עושים זאת ובעזרת מי.

קבלן ראשי

בחרו עורך דין מקצועי לליווי משפטי מוצלח

זה לא משנה איזה סעיף בדיוק של החוזה הפר הקבלן וזה גם לא משנה האם מדובר על אחד מאותם פרויקטים בראשון לציון או על פרויקטים בערים אחרות. מה שבטוח זה שאם הקבלן לא עמד חוזה ובכל ההבטחות שלו, לא כדאי לדחות את התגובה שלכם לעניין. זה אומר שכדאי יהיה להתחיל לחפש כמה שיותר מהר עורך דין מקצועי שיעזור לכם, כי איזה טעם יש לדחות את הדברים? מה שכן, חשוב לדעת שלא כל עורכי הדין מכירים את התחום הזה מספיק לעומק ולכן, אם אתם רוצים לתבוע קבלן ולהגדיל את הסיכויים שלכם לזכות בתביעה, בחרו עו"ד מתאים.

כך תבחרו את עוה"ד הנכון לטיפול בתביעה

אתם מתלבטים באיזה עו"ד לבחור? לא כל עורכי הדין נראים לכם מתאימים ושמעתם גם על עורכי דין שלא באמת עשו עבודה מספיק טובה? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לבדוק בשבע עיניים בידי מי אתם מפקידים את העניין שלכם ואת הטיפול המקצועי בתביעה. עורך דין מקצועי הוא אדם שלא רק למד משפטים במכללה כזו או אחרת בישראל, אלא הוא בעיקר אדם שצבר ניסיון והצלחות בעברו המקצועי. אם, לדוגמא, תבחרו לכם עורך דין שלא טיפל מעולם בתביעה נגד קבלן, עלול להיות שהוא לא באמת יידע איך לעזור לכם. לכן יש טעם לברר את הסוגיה הזאת לעומק ולראות שאתם בוחרים עו"ד עם ניסיון רב בתחום הספציפי הזה.

האם לתבוע קבלן שהפר חוזה זו הוצאה כלכלית גדולה?

כמובן שגם העניין הכלכלי סביב התביעה מטריד אתכם, כי מי מאיתנו יכול לצאת למאבק משפטי כזה ולא להתייחס גם לעלויות? ממש כפי שכל אחת מאותן מוניות לשדה התעופה בן גוריון גובות מחירים אחרים, כך קורה גם עם עורכי הדין בישראל. אתם תוהים מה זה אומר מבחינתכם? פשוט מאוד: שלא כדאי לבחור את עוה"ד שלכם לפני שאתם מבינים כמה זה יכול לעלות. יש משמעות למחירים ולעלויות, מה שמסביר מדוע כדאי יהיה לפנות אל יותר מעורך דין אחד. זה נכון שאתם צריכים לבחור בעו"ד מקצועי ובעל מוניטין, אך לא תמיד זה חייב להיות מתורגם לכסף. במילים אחרות: אם תוכלו לעשות השוואת מחירים בין העלויות אצל כמה עורכי דין שונים, זה בהחלט כדאי. אומנם רצוי לתבוע את הקבלן וכדאי לעשות זאת כמו שצריך, אך בימינו זה לא הליך משפטי שחייב להיות מאוד יקר.

לעוד מידע היכנסו לאתר: http://www.reef-real-estate.com

 

אולי יעניין אותך