חיפוש

לסטורי שלכם אין צפיות? הטיפים שלנו יהפכו אותם לויראליים

חשבתם פעם כיצד הופכים לאושיות אינסטגרם? כיצד הסטורי שלכם יכול להפוך ברגע אחד לויראלי ולהתפרסם ב"צינור"? לסטורי שלכם אין צפיות? קבלו טיפים שיהפכו את הסטורי שלכם לוויראלי!

 

מדוע הסטורי שלכם אינו מניע?

כל משתמש המעלה סטורי בעמוד האינסטגרם מקווה לקבל עליו אלפי צפיות וחולם שהוא יהפוך לוויראלי ולמדובר. אלפי צפיות לסטורי הן לא רק חשובות על מנת שהוא יהפוך לוויראלי, אלא אף לצורך מיתוג של עסק, חשיפה, פרסום ופופולריות. המערכת עובדת באופן כזה שאלפי צפיות מעלות את הסטורי בפיד למשתמשים נוספים והם הופכים להיות עוקבים נוספים. אם שאלתם את עצמכם מדוע לסטורי שלכם אין צפיות, ייתכן והתשובה לכך היא השקעה. האם אתם משקיעים בתוכן של הסטורי? באיכות שלו? במקוריות? בעריכה? בזוויות הצילום או בתאורה? האם אתם מתייגים האשטגים? האם אתם עוקבים אחר משתמשים אחרים ועושים להם לייקים ומגיבים להם? ועוד. כלומר, כדי שיהיו לסטורי שלכם צפיות תצטרכו להשקיע לא מעט באינטראקציה עם משתמשים אחרים, תכנים רלוונטיים, תיוגים ועוד.

 

איך הופכים את הסטורי לוויראלי?

ראשית, כאשר אתם מעלים סטורי כפוסט, כתמונה או כסרטון עליכם להעלות תוכן שיש בו ערך מוסף. כולם מעלים סטורי אך שלכם חייב להיות מיוחד. ישנם אנשים שיעלו תמונות באנליות אך הכותרות שלהן יהיו כל כך משמעותית והסטורי יהפוך לוויראלי. לכן, יש למצוא את הדבר המיוחד שישפיע על המשתמשים האחרים. בדרך כלל הומור, ילדים, בעלי חיים או פספוסים הם תכנים מדליקים שגורפים הרבה צפיות. שנית, כל סטורי שאתם מעלים חייב להיות מתויג לפחות ב-30 האשטגים הרלוונטיים לתוכן. ההאשטגים יכולים להיות מוסתרים ועדיין לגרום לצפיות רבות. נניח ואתם מעלים סטורי של מאכל שהכנתם ליום שישי. נסו לתייג אותו ב- #food ותראו מה קורה. שלישית, עליכם לעקוב אחרי משתמשים אחרים כדי שגם הם יעקבו אחריכם ויצפו בתכנים שלכם. צרו עימם אינטראקציה באמצעות לייקים, תגובות ושיתופים והם יחזירו לכם באותה מטבע. בנוסף, אם יש לכם חברים עם עוקבים רבים צרו איתם סטורי משותף ותייגו אותם. העוקבים שלהם יצפו בסטורי ויהפכו להיות עוקבים גם שלכם. ככל שתקפידו יותר להשקיע, כך הדרך לוויראליות תהיה קצרה יותר. למרות זאת, תוכלו להפוך את הסטורי לוויראלי תוך שעה אם תקנו את הצפיות.

 

קניית צפיות לייב לסטורי

ניתן בהשקעה כספית מינימלית לקנות צפיות מספק לעוקבים, לייקים וצפיות באינסטגרם וליהנות ממשלוח מהיר וממוקד שיהפוך את הסטורי שלכם לוויראלי תוך שעה. נכנסים לאתר אמין המוכר צפיות אמיתיות, רושמים את פרטי הפרופיל וקישור לסטורי המיועד, משלמים באופן מאובטח ודיסקרטי ומקבלים ישירות לסטורי את הצפיות. בין אם זהו סטורי שהעליתם בלייב ובין אם קודם לכן, מספר הצפיות ירשימו את העוקבים שלכם והסטורי יעלה לעמודי הפיד של משתמשים נוספים.

 

רשת חברתית

אולי יעניין אותך