חיפוש

ליווי בזיהוי ביטוחים כפולים

ביטוחים כפולים מהווים תופעה נפוצה הגורמת לתשלום מיותר עבור כיסוי ביטוחי זהה. זיהוי ביטוחים כפולים וביטולם עשוי לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יפרט על ליווי מקצועי בזיהוי ביטוחים כפולים.

 

הגורמים לביטוחים כפולים

 • חוסר מודעות – רכישת ביטוחים בחברות שונות לאורך השנים.
 • שינויים בחיים – מצב משפחתי וסגנון חיים.
 • טעויות – טעות אנוש של חברת הביטוח.

 

 

הנזקים של ביטוחים כפולים

תשלום פרמיות עבור ביטוחים שאינכם זקוקים להם גורם לבזבוז כסף משמעותי .בנוסף, ייתכן שתקבלו פיצוי נמוך יותר במקרה של תביעה, מאחר וקיימת פוליסה נוספת. כמו כן, ניהול מספר פוליסות עבור אותו נושא עשוי להיות מסורבל ומבלבל.

 

כיצד תזהו ביטוחים כפולים?

אחת הדרכים לזהות ביטוחים כפולים היא לערוך רשימה של כל הביטוחים שברשותכם, כולל פרטי הפוליסה, חברת הביטוח ותאריך תחילת הביטוח. בצורה כזו ניתן לבדוק את הכיסויים בכל פוליסה ולוודא שאין כיסוי כפול עבור אותו נושא. יחד עם זאת, שיטה זו קצת מסורבלת וקשה לעקוב אחריה אם קיימים הרבה ביטוחים. לפיכך, ניתן להשתמש בשירות הר הביטוח.

 

מה זה הר הביטוח?

הר הביטוח הוא אתר ממשלתי המאפשר לכם לקבל מידע מרוכז בנוגע לכל הביטוחים הרשומים על שמכם. באמצעותו תוכלו לזהות בקלות ביטוחים כפולים ולברר פרטים בנוגע לכל פוליסה. יחד עם זאת, תצטרכו ליווי של סוכן ביטוח.

 

ליווי בזיהוי ביטוחים כפולים

סוכן ביטוח מקצועי יוכל לסייע לכם בבדיקת תיק הביטוח וזיהוי ביטוחים כפולים. הוא יוכל גם להמליץ לכם על ביטוחים מתאימים ולעזור לכם לבטל ביטוחים מיותרים. ארנפלד סוכנות לביטוח בע"מ מעניקה שירותי ליווי מקצועיים.

 

סימני אזהרה לביטוחים כפולים

 • תשלום פרמיה גבוהה – ייתכן שאתם משלמים עבור כיסויים כפולים, הגורמים להעלאת הפרמיה.
 • קבלת מספר פוליסות עבור אותו נושא – ייתכן שרכשתם מספר פוליסות ביטוח עבור אותו נושא, כמו ביטוח רכב מקיף אצל שתי חברות ביטוח שונות.

 

 

כיצד תמנעו מביטוחים כפולים?

 • שימו לב להודעות מחברות הביטוח – ייתכן שחברת הביטוח תשלח לכם הודעה בנוגע לביטוחים כפולים.
 • הקפידו לעדכן את פרטיכם – עדכון פרטיכם, כמו כתובת ומצב משפחתי, עשוי לסייע בזיהוי ביטוחים כפולים.
 • ליווי מקצועי – זיהוי וביטול ביטוחים כפולים עשויים להיות משימה מורכבת. ליווי מקצועי על ידי סוכן ביטוח או יועץ פיננסי יכול לסייע לכם בתהליך זה.

 

 

יתרונות הליווי המקצועי

 • מומחיות – סוכן ביטוח או יועץ פיננסי יוכלו לזהות בקלות ביטוחים כפולים ולהמליץ לכם על ביטוחים מתאימים.
 • חיסכון בזמן – הליווי המקצועי יחסוך לכם זמן ומאמץ בחיפוש אחר ביטוחים כפולים.
 • חיסכון בכסף – ביטול ביטוחים כפולים יוביל לחיסכון משמעותי בעלויות הביטוח.

 

 

סיכום

זיהוי וביטול ביטוחים כפולים יכולים לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. איתור ביטוחים בהר הביטוח וליווי מקצועי על ידי סוכן ביטוח מנוסה ומיומן יסייע לכם בתהליך זה בצורה יעילה וקלה.

ליווי מקצועי

אולי יעניין אותך

למה צריך לשפר את ציון ה-BDI
למה צריך לשפר את ציון ה-BDI?

דירוג האשראי (BDI) שלנו הוא למעשה "ציון" המאפשר לבנקים, חברות אשראי וגופים נוספים לבחון את יכולת החזרת ההלוואות והאמינות הפיננסית שלנו. BDI שלילי או חלש

קראו עוד »
עצמאות אישית בזוגיות
עצמאות אישית בזוגיות

כל מי שנמצא בזוגיות ארוכה יודע איזה אתגר גדול זה יכול להיות. לצד רגעי הרמוניה ואהבה, יש הרבה קשיים, שאלות וחוסר ודאות. זוגות רבים שמתחילים

קראו עוד »