חיפוש

4 סטיילים של חליפות לגבר

בין אם מדובר בפגישת עסקים או אירוע חגיגי, חליפות לגבר משדרגות את המראה של כל גבר והופכות אותו ליותר יוקרתי ומלא סטייל.

אך כמו בתחומים רבים נוספים, גם כאן ניתן למצוא מגוון רב ורחב של סגנונות, צבעים, וסטיילים שונים של חליפות לגבר, אשר לעיתים יכולים להיראות לנו דומים ומבלבלים.

לכן, ריכזנו עבורכם 4 סטיילים מושלמים

 

שדרוג המראה באמצעות חליפה יוקרתית

רובנו אוהבים להיראות במיטבנו, בין אם זה ביציאה שגרתית לעבודה ובטח כשמדובר באירועים חגיגיים. אחד הפריטים המשדרגים פלאות את המראה של כל גבר, היא חליפה לגבר מסוגננת ומלאה בסטייל, אשר מוסיפה ללובש אותה מראה נוצץ ויוקרתי.

בניגוד לארצות אחרות בעולם, בהן נהוג ללבוש חליפות לגבר גם בפגישות ובעבודות מכובדות, בישראל, 4 סטיילים של חליפות לגבר משמשת בעיקר באירועים רשמיים ו/או חגיגיים. לפיכך, רבים אינם מכירים את סוגי החליפות השונים והסטיילים העדכניים, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי לעשות לכם קצת סדר בעולם החליפות.

 

חליפת בטנה בודדת

זוהי החליפה הסטנדרטית והנפוצה בישראל בעיקר אצל אנשי עסקים ומפורסמים למיניהם. בחליפה זו קיים רק סט אחד של כפתורים שאינם חופפים. כעיקרון, ניתן לרכוס את החליפה באמצעות שני כפתורים, אך הנוהג הנפוץ, בעיקר באירועים לא רשמיים, הוא לרכוס את החליפה באמצעות כפתור אחד.

חליפה זו נקראת גם חליפה אנגלית והיא מעניקה ללובש אותה מראה מכובד מצד אחד וקליל וזורם מצד שני. אם אתם משתתפים באירועים בלתי רשמיים ומעוניינים להרשים את הסובבים אתכם, אך לא להיראות 'כבדים' ומחויטים יותר מידי, חליפה זו תוכל להתאים לכם בצורה מעולה.

 

חליפת בטנה כפולה

בחליפה זו תוכלו לכפתר את חזית החליפה באמצעות שני סטים מתאימים של כפתורים. מאפיין נוסף של חליפה זו הוא בכך שאין לחליפה זו 'זנב' בחלקה האחורי. חליפת בטנה כפולה ידועה גם בשם חליפה איטלקית, והיא מתאימה בעיקר לגברים גבוהים המעוניינים במראה שמרני ומוקפד.

 

חליפת טוקסידו

השם טוקסידו הפך לפופולארי ומוכר היות ומפורסמים רבים נוהגים ללבוש חליפה זו, בעיקר באירועים נוצצים ויוקרתיים. בהתאם לכך, חליפת הטוקסידו אכן מתאימה לאירועים יוקרתיים ובמידה ואתם מעוניינים להיראות מכובדים ובעלי מראה יוקרתי, זו החליפה בשבילכם.

חליפת הטוקסידו מאופיינת ברצועות סאטן צרות בצווארון, עניבת פרפר תואמת ולעיתים אף ווסט כדי להשלים את המראה. בחליפה זו אין אפשרויות שילוב צבעים שונים, והגרסה הרשמית והמקובלת של חליפה זו, משתלבת עם חולצה לבנה מכופתרת.

 

חליפת שלושה חלקים

אמנם אחרי שהזכרנו את חליפת הטוקסידו קצת קשה להעלות את הרף, אך אין ספק שחליפת שלושה חלקים מתמודדת בכבוד על אפשרות יוקרתית זו.

בעוד שמרבית החליפות מורכבות ממקטורן ומכנס, בחליפה מיוחדת זו, יש פריט נוסף, ההופך אותה לחליפת שלושה חלקים- אפודה (ווסט), הנלבשת בין הז'קט לחולצה ולעניבה. זהו אמנם מראה קצת מסורבל, אך ללא ספק הוא מלא ביוקרה וחן אופנתיים.

 

לבוש חגיגי

אולי יעניין אותך