חיפוש

העונש על הדלקת מנגל במקום לא חוקי

אם הייתם יכולים להגדיר מה זה יכול להיות ישראלי, איך הייתם עושים את זה? אנחנו למשל חושבים שיש שלושה דברים שמאפיינים ישראלים.

אחד, אנחנו אנשים חמים שאוהבים לשתף.

שתיים, לכל אחד יש רעיון לסטרטאפ הבא שיעשה את האקזיט. שלוש, אנחנו חולים על מנגל.

אז אתם נכנסים בהגדרה הזאת, כנראה תתעניינו במאמר הזה.

מה החוק אומר על הדלקת מנגל במרפסת, בפארקים, שמורות טבע וכו'? על השאלות האלו נענה מיד:

 

מה החוק אומר על הדלקת מנגל במרפסת?

אז מה החוק אומר על הדלקת מנגל במרפסת, ובכן זה מורכב. ככל הנראה שעשיתם מנגל במרפסת כמה וכמה פעמים. ואם אתם רוצים לדעת, אין באמת חוק שאוסר על לעשות מנגל במרפסת, ככה שלכאורה הכל אמור להיות בסדר.

יחד עם זאת ישנם תופעות לוואי שיכולות להוביל אתכם להיתקלות עם רשויות החוק כתוצאה ממנגל.

במידה ולמשל יש המון עשן שמגיע למרפסות של שכנים אחרים, זאת בעיה. השכנים בהחלט יוכלו ליצור קשר עם המשטרה, ולמנוע מכם את המשך אירוע העל אש שלכם, כך שיש להתחשב בזה.

בואו נגיד שאם יש לכם מנגל גז, אז אתם אמורים להיות בסדר, אך עדיין כדי לשים לב. כמובן שגם תמיד רצוי ליצור קשר עם השכנים אם יש דאגה, שאתם מתכוונים לעשות מנגל בתקווה שלא תפריעו להם.

 

הדלקת מנגל בפארקים ושמורות טבע

עקרונית החוק משתנה בין המקומות. ברובם המוחלט של שמורות הטבע אסור בהחלט לעשות על האש, ובמידה ותעשו זאת למרות איסור החוק אתם צפויים לקבל קנס כבד מאוד שפשוט לא שווה את זה.

בפארקים ציבוריים החוק יותר גמיש, ובהחלט מאפשר לכם לעשות על האש.

אבל אתם צריכים לשים לב, ולחפש אחר פארקים שמתירים לעשות על האש. לא בכל מקום אפשר. ושוב, זה פשוט לא שווה את הקנס.

תוכלו למצוא בקלות מידע באינטרנט על הפארקים שייעודם לעשות על האש ושלא תהיה לכם שום בעיה להדליק שם מנגל.

 

תשמרו על שקט

תשמרו על שקט. כן, זה לא קשור ישירות להדלקת מנגל, אך גם זה תופעת לוואי. במידה והאירוע מפיק רעש כל שהוא שמפריע לסובבים, לא משנה מה הסיבה, תוכלו להסתבך גם כאן עם החוק.

שימו לב לכך. אין סיבה כמובן שתעשו רעש שהוא נחשב בגדר לא חוקי, או משהו שמפריע באופן קיצוני לשכנים וסובבים אתכם. אבל בכל זאת, מניסיון, אנחנו ממליצים לכם לשים לב שאתם לא מהווים מטרד בשום צורה לאף אחד בסביבה הקרובה אליכם.

 

סיכום – איך להימנע מהיתקלות עם החוק:

אין באמת סיבה שתהיה לכם היתקלות עם החוק. אנחנו מאמינים שאתם אנשים טובים עם כוונות טובות, במיוחד אם אתם קוראים סוג מאמר כזה.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם מעט סדר, ומקווים שתהנו מעל האש המיוחל!

 

משקל

אולי יעניין אותך

למה צריך לשפר את ציון ה-BDI
למה צריך לשפר את ציון ה-BDI?

דירוג האשראי (BDI) שלנו הוא למעשה "ציון" המאפשר לבנקים, חברות אשראי וגופים נוספים לבחון את יכולת החזרת ההלוואות והאמינות הפיננסית שלנו. BDI שלילי או חלש

קראו עוד »
זיהוי כפל ביטוחים
ליווי בזיהוי ביטוחים כפולים

ביטוחים כפולים מהווים תופעה נפוצה הגורמת לתשלום מיותר עבור כיסוי ביטוחי זהה. זיהוי ביטוחים כפולים וביטולם עשוי לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יפרט

קראו עוד »