חיפוש

האם מנעולן פוגע בדלת בעת הפריצה? 

אחת הסיבות שגורמות לאנשים לתהות אם להזמין מנעולן לבית או לא נוגעת לאי היכרות מעמיקה עם התחום. לאחרונה שמענו תהייה מצד אדם שהיה זקוק לשירותיו של מנעולן. הוא היה סבור שהזמנה של מנעולן תגרום לפגיעה בדלת. התהייה הזו הגיעה אלינו ואנחנו כמובן יצאנו לבדוק אם מדובר באמת או בסברה שגויה. הישארו אתנו ותגלו את המסקנה.

 

תכירו את המומחים בתחום הפריצה שסייעו בכתיבת המדריך

כדי שנוכל לענות על התהייה שלשמה התכנסנו כאן היום, היינו צריכים לפגוש אנשים שמכירים את התחום מקרוב. לכן, פרסמנו פוסט בפייסבוק וביקשנו לקבל מידע ממי שמכירים את התחום מקרוב. להפתעתנו, קיבלנו מעל ל – 60 תגובות על הפוסט שגרמו לנו להבין שהתשובה לשאלה המתבקשת תלויה בגורמים שונים.

סיכמנו את כל התגובות הללו לכדי מדריך אחד וכעת, נציג בפניכם את המסקנה שלנו בנושא. מסקנה זו תאפשר לכם להבין האם יש סיכוי שהדלת שלכם תיפגע בעת פריצה של מנעולן או שלא.

 

האם מנעולן פוגע בדלת בעת הפריצה?

מסתבר שפגיעה של מנעול בעת הליך של פריצת דלת עשויה להתרחש אך ורק במצב שבו תזמינו מנעולן שאינו מקצועי. אלו שענו על הפוסט וציינו כי הם הזמינו בעל מקצוע שמכיר את התחום מקרוב, אמרו שהדלת נותרה ללא פגע. אם להיות מדויקים, הם אמרו שבכלל לא ניתן היה לראות כי היה מישהו שערך שינוי בדלת. אחרים, שהזמינו בעל מקצוע שהתגלה כלא מקצועי, גילו שיש דפיקות וסימנים על גבי הדלת.

 

איך תוכלו להיות בטוחים שהדלת שלכם לא תיפגע בעת הפריצה?

אתם צריכים להיות בטוחים שבעל המקצוע לא יפגע בדלת שלכם בעת הליך הפריצה. כדי שזה יקרה, עליכם לפנות אך ורק אל מנעולן שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • מקצוען
  • בעל ניסיון רב בתחום
  • בעל המלצות רבות

 

טיפ למציאת מנעולן מומלץ

אם אתם רוצים להיות בטוחים ב – 100% שאתם מגיעים אל מנעולן שעונה על כל הקריטריונים שלעיל, עליכם לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת או דרך מכרים, כדי לקבל חוות דעת. אם תבחרו לפנות אל מכרים, תוכלו לעשות זאת תוך בירור עם קולגות, שכנים או קרובי משפחה.

בחירה בבירור מקיף ברחבי הרשת יכולה להיעשות תוך קריאת חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים בלשונית הביקורות של גוגל, בקבוצות פייסבוק שונות ואפילו בקבוצות וואצאפ. חשוב מאוד לערוך את הבירור באופן המקיף ביותר, כדי שתוכלו לקבל את המידע האמין ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם ולנו להבין כי מנעולן עשוי לפגוע בדלת בעת הפריצה במצבים שבהם מדובר במי שאינו מקצוען. בחירה בבעל מקצוע מוסמך, בעל ניסיון רב בתחום ובעל המלצות רבות תאפשר לכם להיות בטוחים בכך שהדלת שלכם נמצאת בידיים טובות. נאחל לכם שתבחרו נכון את בעל המקצוע שלכם ושהדלת תישאר ללא פגע.

פריצת דלת

אולי יעניין אותך