חיפוש

בריכה מקורה – מה חשוב שיהיה בה?

נמאס לכם שאתם יכולים להשתמש בבריכה שלכם רק בימים ובשעות מאוד מסוימות? רוצים ליהנות ממנה ללא קשר למזג האוויר? אולי כדאי לחשוב על קירוי לבריכה.

 

הנה כמה טיפים שריכזנו עבורכם שיעזרו לכם לבחור את הקירוי הנכון:

מה אתם מחפשים?

כמו בכל רכישה ובמיוחד כשמדובר בקירוי לבריכה, חשוב להבין קודם כל מה אתם מחפשים כשאתם רוצים קירוי לבריכה – הגנה מפני הגשם? הגנה מפני השמש? קירוי שקוף? הבנה של הצרכים שלכם תאפשר לכם לקצר את הזמנים בבחירה ולא לעשות טעויות. כמובן שחשוב גם להבין מה מסגרת התקציב שלכם ולעשות קנייה בהתאם. קחו בחשבון את עלויות הקירוי עצמו ואת עלויות ההתקנה.

 

קירוי איכותי ועמיד

כשמדובר בקירוי לבריכה, צריך להבין שזה נמצא בחוץ ונתון לנזקי מזג האוויר. לכן חשוב להשקיע בקירוי שעשוי מחומרים איכותיים וכזה שיהיה עמיד לאורך זמן. לא תרצו להתרוצץ בכל שנה לקנות קירוי חדש ולכן איכות ועמידות החומר הכרחיים. בנוסף, כדאי לבחור קירוי בעל אחריות לזמן רב שיאפשר לכם ראש שקט לפחות בשנים הראשונות. לגונה בריכות שחייה למשל תציע לכם את מגוון אפשרויות הקירוי האיכותיות והעמידות ביותר, כך שתוכלו להנות מהבריכה שלכם מתי שרק תרצו.

 

הגנה מפני תנאי מזג האוויר

אחרי שהבנתם מה הצרכים שלכם, כדאי גם להבין מהם תנאי מזג האוויר הקיצוניים ביותר באזור מגוריכם ומה המאפיינים אותם. אם אתם גרים למשל במקום עם סופות גשמים רבות בוודאי שתרצו לבחור קירוי שיעמוד מפני גשמים ורוחות. אבל אם אתם גרים באזור מדברי עם ימי שמש קיצוניים תרצו דווקא קירוי שמאפשר גם מסנני קרינה אבל גם כזה שעמיד מפני נזקי השמש.

 

זמני או קבוע?

יכול להיות שתרצו שהבריכה שלכם תהיה מקורה תמיד, ללא קשר למזג האוויר. אבל יכול להיות שתרצו קירוי רק בחלק מימות השנה ואפשרות להנות ממזג האוויר הפתוח בשאר השנה. במקרה זה תוכלו לבחור בקירוי מתקפל או בעל אמצעי הזזה (מודולרי). אם אתם רוצים קירוי לחלק מהזמן, חשוב לבחור אחד שגם יהיה יציב בזמן שהוא פתוח, אבל גם שיהיה קל ונוח לקיפול ולהרכבה מבלי שידרוש מכם הקרבה מאמץ.

 

הסתכלו גם על הקנקן

הקירוי צריך להיות עמיד ולספק את הצרכים שלכם, אבל לא פחות חשוב גם איך הוא נראה. כשאתם מחליטים לקרות את הבריכה, הקירוי הולך להיות חלק מהחצר שלכם ומעצב את הנראות שלה. לכן כדאי לבחור במוצר שמתאים לאופן שבו החצר בנויה ונראית, וכזה שיהיה לכם יפה בעין.

אז מתברר שלקרות את הבריכה זו לא עבודת דוקטורט מורכבת, הכי חשוב להבין מה אתם רוצים ותוכלו בקליק פשוט להזמין את הרכבת הקירוי המושלם. אם תבחרו לקרות את הבריכה שלכם, תוכלו להנות ממנה ללא פחד משינויים בתנאי מזג האוויר בעת הבילוי ותוכלו להישמר מפני מזג האוויר. אבל הכי חשוב – תהנו!

 

מתחם רחצה

אולי יעניין אותך

למה צריך לשפר את ציון ה-BDI
למה צריך לשפר את ציון ה-BDI?

דירוג האשראי (BDI) שלנו הוא למעשה "ציון" המאפשר לבנקים, חברות אשראי וגופים נוספים לבחון את יכולת החזרת ההלוואות והאמינות הפיננסית שלנו. BDI שלילי או חלש

קראו עוד »
זיהוי כפל ביטוחים
ליווי בזיהוי ביטוחים כפולים

ביטוחים כפולים מהווים תופעה נפוצה הגורמת לתשלום מיותר עבור כיסוי ביטוחי זהה. זיהוי ביטוחים כפולים וביטולם עשוי לחסוך לכם סכומים משמעותיים לאורך זמן. המאמר יפרט

קראו עוד »