חיפוש

מדוע דווקא אמן חושים לבת מצווה?

בת המצווה הוא אחד האירועים המרגשים לפי המסורת היהודית בחייה של ילדה. המעבר בין ילדה לאישה בעלת אחריות וחובות הוא מעמד מרגש, ועל כן הוא מזכה באירוע כייפי, מרגש וחגיגי במיוחד. כדי לארגן את האירוע כך שיהיה מושלם, ישנם מספר עקרונות חשובים, כשהעיקרי בהם הוא הייחודיות שלו, שיהיה בלתי נשכח. אירוע בלתי נשכח יוצרים בעזרת אטרקציה בלתי נשכחת – הלוא היא מופע של אמן חושים. למה דווקא אמן חושים לבת המצווה, מה כולל המופע ומה עוד חשוב לדעת? ריכזנו עבורכם את כל המידע במאמר הבא.

 

אמן חושים לבת מצווה – אטרקציה מרכזית ומיוחדת

אמן החושים הנבחר כאטרקציה לחגיגת בת המצווה צריך להיות הטוב ביותר. כך, המופע יהפוך לבלתי נשכח עבור המשתתפים, המארגנים והחשובה ביותר – כלת בת המצווה.

 

מיהו אמן החושים ומה כולל המופע?

אמן החושים, או בשמות האחרים בהם הוא מוכר- מנטליסט, אמן חושים, אמן על-חושי ושלל כינויים נוספים, שולט בכל הקשור בתופעות על-טבעיות- שליטה וקריאת מחשבות, שליטה בחפצים ללא מגע, חיזוי עתידות ועוד. אמן החושים משתמש בטכניקות ידועות ומוכרות- פסיכולוגיה, סוגסטיה, NLP וזריזות ידיים. אמן החושים מתמחה בהופעה מול קהל. במופע עולים משתתפים שונים מהקהל, עליהם אמן החושים מדגים קסמים מיכולותיו, כך שיישארו פעורי פה גם לאחר סוף המופע.

אמן החושים מבצע במופע קסמים הקשורים בעולם הטלפתיה- החל מקריאת מחשבות, גילוי שמות, השפעה על הדמיון ועל תחושות, חיזוי עתידות ודברים שעוד לא קרו, אמן חושים בחגיגות בת המצווה שלכם ידהים את הקהל בידע על תהליך המחשבה והמוח האנושי. בנוסף, אמן החושים מבצע קסמי קלוז אפ- קסמים המתרחשים מתחת לאף המשתתפים.

מדוע מופע אמן החושים הוא האטרקציה המושלמת לבת המצווה

כאמור, חגיגות בת המצווה הן חגיגות חשובות. האירוע בעל חשיבות רבה לכלת בת המצווה ולמשפחתה, ולכן הצורך שיהיה מושלם עולה על כל אירוע אחר. הדרך הטובה ביותר לתכנן את אירוע בת המצווה המושלם כולל מספר היבטים, כאשר בכל אחד מהם נדרשים לבחור את המופע, אטרקציה או איש המקצוע הטוב ביותר:

  1. האוכל – בבחירת האוכל, רצוי לבחור אוכל שיתאים למשתתפים, לגודל האירוע ולהעדפות כלת בת המצווה.
  2. המוזיקה – איש מקצוע או יצירת פלייליסט המותאמים לטעם כלת בת המצווה וחבריה.
  3. המקום – בבית, במסעדה או באולם – מיקום האירוע חשוב לא פחות וצריך להיות מותאם לכמות המשתתפים, זמן האירוע והאוכל המשולב בו.
  4. האטרקציה המרכזית – זהו מופע אמן החושים. האטרקציה המרכזית נדרשת להיות מיוחדת, מצחיקה, מבדרת ומסקרנת. בני משפחה וחברים בגילאים שונים

 

לרוב בעלי תחביבים ותחומי עניין שונים, ולכן מופע אמן חושים לאירוע בת מצווה יספק מופע המתאים לכולם, משלב באופן אקטיבי משתתפים רבים וכולל התאמה מושלמת לאירוע, למשתתפים ולכלת בת המצווה.

 

אמן חושים עם קלפים

אולי יעניין אותך